Вишеградската група ќе го бојкотира мини-самитот на ЕУ за миграција во недела - А1он
Почетна Свет Вишеградската група ќе го бојкотира мини-самитот на ЕУ за миграција во недела
Свет

Вишеградската група ќе го бојкотира мини-самитот на ЕУ за миграција во недела

21/06/2018 - 20:03 237 прегледи
Вишеградската група ќе го бојкотира мини-самитот на ЕУ за миграција во недела