ВМРО-ДПМНЕ: Капитулантскиот договор кој го потпиша Заев е понижувачки за целата држава - А1он
Почетна Актуелно ВМРО-ДПМНЕ: Капитулантскиот договор кој го потпиша Заев е понижувачки за целата држава
Актуелно

ВМРО-ДПМНЕ: Капитулантскиот договор кој го потпиша Заев е понижувачки за целата држава

20/06/2018 - 09:37 139 прегледи
ВМРО-ДПМНЕ: Капитулантскиот договор кој го потпиша Заев е понижувачки за целата држава