Катругалос: Политичко самоубиство за Нова демократија е предлогот за гласање недоверба на владата - А1он
Почетна Регион Катругалос: Политичко самоубиство за Нова демократија е предлогот за гласање недоверба на владата
Регион

Катругалос: Политичко самоубиство за Нова демократија е предлогот за гласање недоверба на владата

14/06/2018 - 21:49 727 прегледи
Катругалос: Политичко самоубиство за Нова демократија е предлогот за гласање недоверба на владата