Едно лице потешко, а пет полесно повредени во сообраќајка на патот Прилеп-Битола - А1он
Почетна Македонија Едно лице потешко, а пет полесно повредени во сообраќајка на патот Прилеп-Битола
Македонија

Едно лице потешко, а пет полесно повредени во сообраќајка на патот Прилеп-Битола

14/06/2018 - 20:59 686 прегледи
Едно лице потешко, а пет полесно повредени во сообраќајка на патот Прилеп-Битола