ВИДЕО: ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи протестен марш во Битола против промената на името - А1он
Почетна Македонија ВИДЕО: ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи протестен марш во Битола против промената на името
Македонија

ВИДЕО: ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи протестен марш во Битола против промената на името

14/06/2018 - 20:31 1,647 прегледи
ВИДЕО: ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи протестен марш во Битола против промената на името