Министерот Дураки оствари работна средба со претставници на ЕЕА - А1он
Почетна Македонија Министерот Дураки оствари работна средба со претставници на ЕЕА
Македонија

Министерот Дураки оствари работна средба со претставници на ЕЕА

14/06/2018 - 11:58 87 прегледи
Министерот Дураки оствари работна средба со претставници на ЕЕА