Помпео: Сакаме „значително разоружување“ на Северна Кореја за 2,5 години - А1он
Почетна Свет Помпео: Сакаме „значително разоружување“ на Северна Кореја за 2,5 години
Свет

Помпео: Сакаме „значително разоружување“ на Северна Кореја за 2,5 години

13/06/2018 - 19:41 243 прегледи
Помпео: Сакаме „значително разоружување“ на Северна Кореја за 2,5 години