СДСМ: Иванов потврди дека не е претседател на сите граѓани, туку политичка дивоградба на Груевски - А1он
Почетна Македонија СДСМ: Иванов потврди дека не е претседател на сите граѓани, туку политичка дивоградба на Груевски
Македонија

СДСМ: Иванов потврди дека не е претседател на сите граѓани, туку политичка дивоградба на Груевски

13/06/2018 - 19:00 3,460 прегледи
СДСМ: Иванов потврди дека не е претседател на сите граѓани, туку политичка дивоградба на Груевски