САД бараат Турција да биде осудена на Самитот на НАТО во Брисел - А1он
Почетна Регион САД бараат Турција да биде осудена на Самитот на НАТО во Брисел
Регион

САД бараат Турција да биде осудена на Самитот на НАТО во Брисел

13/06/2018 - 17:26 743 прегледи
САД бараат Турција да биде осудена на Самитот на НАТО во Брисел