Шилегов: Ќе го подобриме квалитетот на водата во Вардар - А1он
Почетна Македонија Шилегов: Ќе го подобриме квалитетот на водата во Вардар
Македонија

Шилегов: Ќе го подобриме квалитетот на водата во Вардар

13/06/2018 - 16:06 133 прегледи
Шилегов: Ќе го подобриме квалитетот на водата во Вардар