Меј: Ќе инсистирам да се засилат санкциите против Русија - А1он
Почетна Свет Меј: Ќе инсистирам да се засилат санкциите против Русија
Свет

Меј: Ќе инсистирам да се засилат санкциите против Русија

13/06/2018 - 15:40 59 прегледи
Меј: Ќе инсистирам да се засилат санкциите против Русија