Северна Кореја и натаму подготвена за преговори со САД - А1он
Почетна Актуелно Северна Кореја и натаму подготвена за преговори со САД
Актуелно

Северна Кореја и натаму подготвена за преговори со САД

25/05/2018 - 09:04 228 прегледи
Северна Кореја и натаму подготвена за преговори со САД