Платини призна дека Мундијалот во Франција бил „поднаместен“ - А1он
Почетна СпортФудбал Платини призна дека Мундијалот во Франција бил „поднаместен“
Фудбал

Платини призна дека Мундијалот во Франција бил „поднаместен“

18/05/2018 - 17:52 199 прегледи
Платини призна дека Мундијалот во Франција бил „поднаместен“