Договорен состанок помеѓу Ципрас и грчкиот претседател Павлопулос за новиот предлог за името - А1он
Почетна Актуелно Договорен состанок помеѓу Ципрас и грчкиот претседател Павлопулос за новиот предлог за името
Актуелно

Договорен состанок помеѓу Ципрас и грчкиот претседател Павлопулос за новиот предлог за името

18/05/2018 - 14:56 600 прегледи
Договорен состанок помеѓу Ципрас и грчкиот претседател Павлопулос за новиот предлог за името