Судот го прифати обвинителниот акт против првите луѓе на Скопски пазар - А1он
Почетна Македонија Судот го прифати обвинителниот акт против првите луѓе на Скопски пазар
Македонија

Судот го прифати обвинителниот акт против првите луѓе на Скопски пазар

18/05/2018 - 14:27 597 прегледи
Судот го прифати обвинителниот акт против првите луѓе на Скопски пазар