Северна Кореја се закани со замрзнување на разговорите со Јужна Кореја - А1он
Почетна Свет Северна Кореја се закани со замрзнување на разговорите со Јужна Кореја
Свет

Северна Кореја се закани со замрзнување на разговорите со Јужна Кореја

18/05/2018 - 14:26 152 прегледи
Северна Кореја се закани со замрзнување на разговорите со Јужна Кореја