Јункер: ЕК има задача да ги заштити европските компании - А1он
Почетна Економија Јункер: ЕК има задача да ги заштити европските компании
Економија

Јункер: ЕК има задача да ги заштити европските компании

17/05/2018 - 17:18 179 прегледи
Јункер: ЕК има задача да ги заштити европските компании