ВИДЕО: Прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и Заев - А1он
Почетна Македонија ВИДЕО: Прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и Заев
Македонија

ВИДЕО: Прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и Заев

17/05/2018 - 16:56 651 прегледи
ВИДЕО: Прес-конференција на британската премиерка Тереза Меј и Заев