Мицкоски на самитот на ЕПП во Софија: Поддршка за идните чекори на ВМРО-ДПМНЕ - А1он
Почетна Македонија Мицкоски на самитот на ЕПП во Софија: Поддршка за идните чекори на ВМРО-ДПМНЕ
Македонија

Мицкоски на самитот на ЕПП во Софија: Поддршка за идните чекори на ВМРО-ДПМНЕ

16/05/2018 - 19:19 804 прегледи
Мицкоски на самитот на ЕПП во Софија: Поддршка за идните чекори на ВМРО-ДПМНЕ