Сандерс: САД се уште веруваат дека ќе се одржи средбата Трамп-Ким - А1он
Почетна Свет Сандерс: САД се уште веруваат дека ќе се одржи средбата Трамп-Ким
Свет

Сандерс: САД се уште веруваат дека ќе се одржи средбата Трамп-Ким

16/05/2018 - 17:31 57 прегледи
Сандерс: САД се уште веруваат дека ќе се одржи средбата Трамп-Ким