Митрополит Кипријан: Комисијата за канонскиот статус на МПЦ-ОА не прекинала со работа - А1он
Почетна Регион Митрополит Кипријан: Комисијата за канонскиот статус на МПЦ-ОА не прекинала со работа
Регион

Митрополит Кипријан: Комисијата за канонскиот статус на МПЦ-ОА не прекинала со работа

16/05/2018 - 17:22 171 прегледи
Митрополит Кипријан: Комисијата за канонскиот статус на МПЦ-ОА не прекинала со работа