Туск: Му благодараме на Трамп што ја ослободи Европа од сите илузии - А1он
Почетна Свет Туск: Му благодараме на Трамп што ја ослободи Европа од сите илузии
Свет

Туск: Му благодараме на Трамп што ја ослободи Европа од сите илузии

16/05/2018 - 15:37 549 прегледи
Туск: Му благодараме на Трамп што ја ослободи Европа од сите илузии