Бундестагот годинава ќе потроши над 955 милиони евра - А1он
Почетна Свет Бундестагот годинава ќе потроши над 955 милиони евра
Свет

Бундестагот годинава ќе потроши над 955 милиони евра

16/05/2018 - 14:06 75 прегледи
Бундестагот годинава ќе потроши над 955 милиони евра