Туск денеска во Брисел ќе разговора со Ципрас за спорот за името - А1он
Почетна Регион Туск денеска во Брисел ќе разговора со Ципрас за спорот за името
Регион

Туск денеска во Брисел ќе разговора со Ципрас за спорот за името

15/05/2018 - 11:25 449 прегледи
Туск денеска во Брисел ќе разговора со Ципрас за спорот за името