Пороен дожд и грмежи во Крива Паланка, Берово и Кратово - А1он
Почетна Македонија Пороен дожд и грмежи во Крива Паланка, Берово и Кратово
Македонија

Пороен дожд и грмежи во Крива Паланка, Берово и Кратово

26/04/2018 - 21:06 748 прегледи
Пороен дожд и грмежи во Крива Паланка, Берово и Кратово