Гвардиола не се согласува со изборот на Салах - А1он
Почетна СпортФудбал Гвардиола не се согласува со изборот на Салах
Фудбал

Гвардиола не се согласува со изборот на Салах

23/04/2018 - 14:40 231 прегледи
Гвардиола не се согласува со изборот на Салах