Трамп: Севернокорејската нуклеарна криза „далеку од завршена" - А1он
Почетна Свет Трамп: Севернокорејската нуклеарна криза „далеку од завршена”
Свет

Трамп: Севернокорејската нуклеарна криза „далеку од завршена”

22/04/2018 - 17:03 104 прегледи
Трамп: Севернокорејската нуклеарна криза „далеку од завршена”