Најмалку 48 лица загинаа во самоубиствен напад во Кабул - А1он
Почетна Свет Најмалку 48 лица загинаа во самоубиствен напад во Кабул
Свет

Најмалку 48 лица загинаа во самоубиствен напад во Кабул

22/04/2018 - 15:20 149 прегледи
Најмалку 48 лица загинаа во самоубиствен напад во Кабул