Лавров: САД му наштетија на мировниот процес со нападите во Сирија - А1он
Почетна Свет Лавров: САД му наштетија на мировниот процес со нападите во Сирија
Свет

Лавров: САД му наштетија на мировниот процес со нападите во Сирија

20/04/2018 - 21:25 427 прегледи
Лавров: САД му наштетија на мировниот процес со нападите во Сирија