Во Романија извршена првата трансплантација на бели дробови - А1он
Почетна МагазинЗдравје Во Романија извршена првата трансплантација на бели дробови
Здравје

Во Романија извршена првата трансплантација на бели дробови

18/04/2018 - 16:18 168 прегледи
Во Романија извршена првата трансплантација на бели дробови