Косовскиот премиер Рамуш Харадинај утре во посета на Македонија - А1он Advertisement
Почетна Македонија Косовскиот премиер Рамуш Харадинај утре во посета на Македонија
Македонија

Косовскиот премиер Рамуш Харадинај утре во посета на Македонија

17/04/2018 - 08:49 178 прегледи
Косовскиот премиер Рамуш Харадинај утре во посета на Македонија