ЕУ не постигна согласност за нови санкции кон Иран - А1он
Почетна Свет ЕУ не постигна согласност за нови санкции кон Иран
Свет

ЕУ не постигна согласност за нови санкции кон Иран

16/04/2018 - 20:36 278 прегледи
ЕУ не постигна согласност за нови санкции кон Иран