Сандерс: САД размислуваат за дополнителни санкции кон Русија - А1он Advertisement
Почетна Свет Сандерс: САД размислуваат за дополнителни санкции кон Русија
Свет

Сандерс: САД размислуваат за дополнителни санкции кон Русија

16/04/2018 - 17:31 141 прегледи
Сандерс: САД размислуваат за дополнителни санкции кон Русија