Гвардиола: Уште во септември знаев дека ќе ја освоиме титулата - А1он Advertisement
Почетна СпортФудбал Гвардиола: Уште во септември знаев дека ќе ја освоиме титулата
Фудбал

Гвардиола: Уште во септември знаев дека ќе ја освоиме титулата

16/04/2018 - 17:12 127 прегледи
Гвардиола: Уште во септември знаев дека ќе ја освоиме титулата