(ВИДЕО) Николовски: Се водат разговори за пласман на зелка на рускиот пазар - А1он
Почетна Економија (ВИДЕО) Николовски: Се водат разговори за пласман на зелка на рускиот пазар
Економија

(ВИДЕО) Николовски: Се водат разговори за пласман на зелка на рускиот пазар

16/04/2018 - 13:31 98 прегледи
(ВИДЕО) Николовски: Се водат разговори за пласман на зелка на рускиот пазар