Џонсон: Нападите врз Сирија нема да го променат курсот на војната - А1он Advertisement
Почетна Свет Џонсон: Нападите врз Сирија нема да го променат курсот на војната
Свет

Џонсон: Нападите врз Сирија нема да го променат курсот на војната

16/04/2018 - 11:43 166 прегледи
Џонсон: Нападите врз Сирија нема да го променат курсот на војната