Најмалку 14 загинати при експлозија пред хотел во Могадишу - А1он
Почетна Свет Најмалку 14 загинати при експлозија пред хотел во Могадишу
Свет

Најмалку 14 загинати при експлозија пред хотел во Могадишу

22/03/2018 - 19:05 53 прегледи
Најмалку 14 загинати при експлозија пред хотел во Могадишу