Саудискиот принц потрошил над една милијарда долари за само три работи - А1он
Почетна Свет Саудискиот принц потрошил над една милијарда долари за само три работи
Свет

Саудискиот принц потрошил над една милијарда долари за само три работи

22/03/2018 - 18:45 1,984 прегледи
Саудискиот принц потрошил над една милијарда долари за само три работи