СП Русија: Стадионот во Самара се уште не е завршен, ФИФА загрижена - А1он Advertisement
Почетна СпортФудбал СП Русија: Стадионот во Самара се уште не е завршен, ФИФА загрижена
Фудбал

СП Русија: Стадионот во Самара се уште не е завршен, ФИФА загрижена

21/03/2018 - 22:38 686 прегледи
СП Русија: Стадионот во Самара се уште не е завршен, ФИФА загрижена