Русија ги приземјува сите авиони Ан-148 - А1он Advertisement
Почетна Свет Русија ги приземјува сите авиони Ан-148
Свет

Русија ги приземјува сите авиони Ан-148

20/03/2018 - 15:37 161 прегледи
Русија ги приземјува сите авиони Ан-148