Словачкиот претседател одби да ја именува новата влада - А1он
Почетна Свет Словачкиот претседател одби да ја именува новата влада
Свет

Словачкиот претседател одби да ја именува новата влада

20/03/2018 - 13:23 60 прегледи
Словачкиот претседател одби да ја именува новата влада