Дамаск бара повлекување на турските сили од Африн - А1он Advertisement
Почетна Свет Дамаск бара повлекување на турските сили од Африн
Свет

Дамаск бара повлекување на турските сили од Африн

19/03/2018 - 19:24 821 прегледи
Дамаск бара повлекување на турските сили од Африн