Ердоган: Турската операција во Сирија ќе продолжи и кон други градови - А1он Advertisement
Почетна Свет Ердоган: Турската операција во Сирија ќе продолжи и кон други градови
Свет

Ердоган: Турската операција во Сирија ќе продолжи и кон други градови

19/03/2018 - 16:50 419 прегледи
Ердоган: Турската операција во Сирија ќе продолжи и кон други градови