Катар обвини банка од Абу Даби за „финансиска војна“ - А1он Advertisement
Почетна Свет Катар обвини банка од Абу Даби за „финансиска војна“
Свет

Катар обвини банка од Абу Даби за „финансиска војна“

19/03/2018 - 13:47 106 прегледи
Катар обвини банка од Абу Даби за „финансиска војна“