Меркел: ЕУ ќе излезе со заеднички став за нападот на Скрипал - А1он
Почетна Свет Меркел: ЕУ ќе излезе со заеднички став за нападот на Скрипал
Свет

Меркел: ЕУ ќе излезе со заеднички став за нападот на Скрипал

14/03/2018 - 18:02 303 прегледи
Меркел: ЕУ ќе излезе со заеднички став за нападот на Скрипал