Куп на Македонија: Пелистер со пресврт до победа против Академија Пандев, Шкендија ремизираше со Ренова - А1он
Почетна СпортФудбал Куп на Македонија: Пелистер со пресврт до победа против Академија Пандев, Шкендија ремизираше со Ренова
Фудбал

Куп на Македонија: Пелистер со пресврт до победа против Академија Пандев, Шкендија ремизираше со Ренова

14/03/2018 - 18:18 149 прегледи
Куп на Македонија: Пелистер со пресврт до победа против Академија Пандев, Шкендија ремизираше со Ренова