Европарламентот препорачува договор за асоцијација со Лондон по Брегзит - А1он
Почетна Свет Европарламентот препорачува договор за асоцијација со Лондон по Брегзит
Свет

Европарламентот препорачува договор за асоцијација со Лондон по Брегзит

14/03/2018 - 15:24 66 прегледи
Европарламентот препорачува договор за асоцијација со Лондон по Брегзит