Францускиот министер за финансии најави тужба против Гугл и Епл за злоупотреба - А1он
Почетна Економија Францускиот министер за финансии најави тужба против Гугл и Епл за злоупотреба
Економија

Францускиот министер за финансии најави тужба против Гугл и Епл за злоупотреба

14/03/2018 - 14:45 43 прегледи
Францускиот министер за финансии најави тужба против Гугл и Епл за злоупотреба