Лавров: Се надевам дека САД нема да ги спроведат неодговорните планови во Сирија - А1он
Почетна Свет Лавров: Се надевам дека САД нема да ги спроведат неодговорните планови во Сирија
Свет

Лавров: Се надевам дека САД нема да ги спроведат неодговорните планови во Сирија

14/03/2018 - 14:37 197 прегледи
Лавров: Се надевам дека САД нема да ги спроведат неодговорните планови во Сирија