Вучиќ: Подговени сме за компромис за Косово, но не и за понижување - А1он
Почетна Регион Вучиќ: Подговени сме за компромис за Косово, но не и за понижување
Регион

Вучиќ: Подговени сме за компромис за Косово, но не и за понижување

14/03/2018 - 14:27 169 прегледи
Вучиќ: Подговени сме за компромис за Косово, но не и за понижување